Clubul Nostru.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Atelierul Cameliei
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Dec 05, 2019 7:11 am Scris de Cami Luigia

» Atelierul Nusei-2
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Dec 05, 2019 7:10 am Scris de Cami Luigia

» La multi ani mamici (4)
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2019 9:13 pm Scris de Cami Luigia

» Atelierul Corinei ( Corilex)
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mar 07, 2019 9:09 pm Scris de Cami Luigia

» Atelierul Miha60
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mar 05, 2019 2:04 am Scris de NUSA

» Atelier 2018
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Sept 24, 2018 5:53 am Scris de Cami Luigia

» Atelier pcinfo 2017
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeLun Iul 30, 2018 11:21 am Scris de Cami Luigia

» Atelier Caciulita
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Iul 19, 2018 6:24 am Scris de Cami Luigia

» Sa facem cunostinta (4)
Despre pisici. - Pagina 4 Icon_minitimeMar Iul 10, 2018 11:01 pm Scris de Cami Luigia

SPONSORII NOSTRI
PRIETENII NOSTRI
 photo cooltext7499633341-1_zps31c9b917.jpg
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator


Despre pisici.

+13
NUSA
ligia27
adelinacomanescu
pcinfo
A.Valentina
kaaraa
ioana
ildi
mami_de_gemeni(mihaela)
Victoria.
DIANA81
Carmen
Daria
17 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Despre pisici. - Pagina 4 Empty Re: Despre pisici.

Mesaj  ioana Sam Feb 21, 2015 9:58 am

citind pe aici mi-am adus aminte de pisicul meu care a crescut dita mai vlajganu acum pe 1 martie  face 3 ani si se poarta ca un print am citit ca la cineva dormea la picioare al meu doarme pe burta mea  dar decand are un miros aparte si nu mai imi place de el  acum e cu fetele matzele lui vine mananca doarme si seara pleaca iar  golan mare cam asa arata acum Despre pisici. - Pagina 4 997074_1568491106713729_2567226508461749157_n
ioana
ioana
Avansat.
Avansat.

Mesaje : 213
Data de inscriere : 22/02/2013
Varsta : 40
Localizare : Romania,Prahova

Sus In jos

Despre pisici. - Pagina 4 Empty Re: Despre pisici.

Mesaj  Victoria. Sam Feb 21, 2015 10:21 am

E foarte dragalas insa ai grija cu pisicile acum in perioada sarcinii.
Victoria.
Victoria.
administrator fondator

Mesaje : 8112
Data de inscriere : 03/01/2013
Varsta : 44

http://margelitcrosetat.blogspot.ro/

Sus In jos

Despre pisici. - Pagina 4 Empty Re: Despre pisici.

Mesaj  Nicoleta Rentea Sam Feb 21, 2015 12:16 pm

Simpatici toti mitoii .Eu am o slabiciune pentru animale ,le-as aduna pe toate de pe drum .
Nu e problema cu pisoiul in periada sarcinii daca e vaccinat si nu intra in contact cu alte animale care se plimba pe afara. Eu am avut maimutica si pe perioasa sarcinii si tot asa...ii placea sa doarma pe burta mea .
Nicoleta Rentea
Nicoleta Rentea
Ambasador.
Ambasador.

Mesaje : 1987
Data de inscriere : 12/01/2015
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Despre pisici. - Pagina 4 Empty Re: Despre pisici.

Mesaj  mimisor Vin Dec 16, 2016 2:43 am

ride ride ride ride ride ride

ce m-am amuzat pe seama voastra fetelor

si noi avem matuc...are un an jumate si un caracter de tot ..... nervos nervos
cand l-am vrut eu tanti nu a vrut sa mi-l dea ca ii era mila cae prea mic
apoi cand avea 6 luni si am fost sa il iau l-am traumatizat cu totii ca nu statea sa il luam in brate si l-am pus intr-o cutie lipita cu scoci...bine a rupt cutia si a fugit ras
fiind crescut la curte a fost mai salbatec pt ca nu avea voie sa intre in casa
apoi i-am zis lu tanti ca astept urmatorii puiuti si sa mi-l dea apoi cand ii zic eu nu cand nu ii e mila ei
si uite asa m-am trezit dupa o saptamana ca imi aduce motanicul acasa fara sa ma anunte...cum el are un caracter particular nu voia sa il tina si pace mai ales ca e un mancacios si nu lasa celelalte pisicute sa pape..eu stiam ca e fetita si l-am numit iris...apoi au crescut bilutele :+
asa ca a ramas saracutul traumatizat si nu sta sa il iau in brate deloc ii e frica de moarte...tb sa fiu calma si sa astept sa vina singur..dar la fel tb sa am grija cu pun mana pe el altfel musca zgarie si fuge...nu reusesc deloc sa ii demonstrez ca nu ii facem nimic si doar il iubim si il alintam maxim...i-as trage doua bastoane la fund daca as sti ca apoi sta sa il alintam cat vrem ras2
mofturos si mancacios il avem si noi dar numai de papica buna
mananca numai frischies alt tip de croconele nu vrea...apoi tot ce miroase a carnita e ok...in rest nu pune gura pe nimmic...peste nici sa nu ii miroasa ca se ascunde sub paturi ras2
jur ca nu am mai vazut motanic sa nu manance peste...e nebunel dar il iubim mult...sper pana la batranetea lui sa reusim sa il luam in brate si sa il tinem cat vrem...pana atunci ne multumum cu muscaturile
am scris un roman azi amuzat
iata-l pe irisuca al nostru
[url=Despre pisici. - Pagina 4 33muakl]
[url=Despre pisici. - Pagina 4 994c1t]
[url=Despre pisici. - Pagina 4 Rbxmxf]
mimisor
mimisor
Avansat.
Avansat.

Mesaje : 419
Data de inscriere : 31/01/2013
Varsta : 39

Sus In jos

Despre pisici. - Pagina 4 Empty Re: Despre pisici.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum