Clubul Nostru.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Atelierul Cameliei
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeJoi Dec 05, 2019 7:11 am Scris de Cami Luigia

» Atelierul Nusei-2
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeJoi Dec 05, 2019 7:10 am Scris de Cami Luigia

» La multi ani mamici (4)
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeJoi Mar 07, 2019 9:13 pm Scris de Cami Luigia

» Atelierul Corinei ( Corilex)
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeJoi Mar 07, 2019 9:09 pm Scris de Cami Luigia

» Atelierul Miha60
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeMar Mar 05, 2019 2:04 am Scris de NUSA

» Atelier 2018
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeLun Sept 24, 2018 5:53 am Scris de Cami Luigia

» Atelier pcinfo 2017
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeLun Iul 30, 2018 11:21 am Scris de Cami Luigia

» Atelier Caciulita
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeJoi Iul 19, 2018 6:24 am Scris de Cami Luigia

» Sa facem cunostinta (4)
Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Icon_minitimeMar Iul 10, 2018 11:01 pm Scris de Cami Luigia

SPONSORII NOSTRI
PRIETENII NOSTRI
 photo cooltext7499633341-1_zps31c9b917.jpg
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator


Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

+15
bires.anamaria
stoi_mimi
kmn
mariana71
natya
emaemanuela
gabyta
claud160
Carmen
DIANA81
ildi
kaaraa
Alina MM
mami_de_gemeni(mihaela)
Victoria.
19 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Victoria. Lun Ian 21, 2013 11:11 am

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Eu as vrea sa vind tunica care am facuto saptamina trecuta.si nici nustiu ce pret sai pun. :$): :$):
Victoria.
Victoria.
administrator fondator

Mesaje : 8112
Data de inscriere : 03/01/2013
Varsta : 44

http://margelitcrosetat.blogspot.ro/

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Lun Ian 21, 2013 11:14 am

Eu am facut cadouri, am vindut la cunostine dar am si multe care stau...in raft. pe fb se mai lauda lumea dar sincer la cit am expus nu amprimit nici o comanda!???

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  mami_de_gemeni(mihaela) Lun Ian 21, 2013 11:41 am

Eu mi-as incerca norocul cu jachetele crosetate pe Ebay, la mica publicitate. As cere un 15 euro +taxele de trimitere.
mami_de_gemeni(mihaela)
mami_de_gemeni(mihaela)
Ambasador.
Ambasador.

Mesaje : 3338
Data de inscriere : 13/01/2013
Varsta : 44
Localizare : Stuttgart

https://www.facebook.com/HandmadeClothingbyMihaela

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Lun Ian 21, 2013 11:53 am

Da incerca , tu esti in alta zona. Si eu as da un hexa cu 15 euro.....Din ce am expus acidoar 2 le-amvindut cu ron...cam putin dar asta a fost!

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Alina MM Lun Ian 21, 2013 12:12 pm

Din vorba in vorba... (nu pana la taxatoare), vazand vreun lucrusor facut de mine (multe facute cadou ), mai vine cate o persoana si-mi solicita prestarea . :!a:
Alina MM
Alina MM
administrator

Mesaje : 8804
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 47
Localizare : Somcuta Mare, Maramures

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Lun Ian 21, 2013 12:19 pm

Da asa e ccind socializezi si mareleavantaj de a merge la munca unde mai faci si'parada:. La tinerete ce mai aveam si eu si inca le mai am (poate le pun aci) dar nu aveam timp. Acu cercul s-a inchis si e mai greu cu distributia!! Eu mai sper!

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Alina MM Lun Ian 21, 2013 1:30 pm

valih a scris:Da asa e ccind socializezi si mareleavantaj de a merge la munca unde mai faci si'parada:. La tinerete ce mai aveam si eu si inca le mai am (poate le pun aci) dar nu aveam timp. Acu cercul s-a inchis si e mai greu cu distributia!! Eu mai sper!

Doamn Vali, nuuu. La munca toti colegii sunt barbati, nu am sanse acolo. :+$: :+$: Noroc ca mai iesim la plimbare in "uriasul si frumosul nostru oras", unde nu-s nici trotuare ca lumea, ba nla neamuri si prieteni, cumparaturi, etc.
Multa bafta la vanzari! pupici pupici
Alina MM
Alina MM
administrator

Mesaje : 8804
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 47
Localizare : Somcuta Mare, Maramures

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  kaaraa Mier Ian 23, 2013 12:39 am

eu am reusit sa vind prima data o fustita din aia creata fara sa zic un pret ..am primit pe ea 10 eur pentru ca erau vecini si vazusera cind lucram,,,,,,,,,abia duminia am vazut si eu primi bani seriosi pe 5 din salurile mele.........le.a luat cineva pentru magazin.....sincer mi.e si frica sa merg sa vad cu cit le vinde................fata de cit am luat eu pe ele ...........
kaaraa
kaaraa
Maestru
Maestru

Mesaje : 936
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 55

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  ildi Mier Ian 23, 2013 1:12 am

eu in locul tau m-as duce sa vad...felicitari,silvia ptr reusita! bravo bravo
ildi
ildi
administrator

Mesaje : 10146
Data de inscriere : 12/01/2013
Localizare : italia-livorno, cu inima in timisoara

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  kaaraa Mier Ian 23, 2013 1:21 am

sa mor de ciudaaaa???????????????????????????????????
........................mama ce rea sunt..............pina acu vroiam doar sa scap de ele si acu as vrea sa vad cit cistiga altu.....vezi cum e omu nostru.................
kaaraa
kaaraa
Maestru
Maestru

Mesaje : 936
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 55

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Mier Ian 23, 2013 1:34 am

pai daca le vinde dublu e sau mai mult e normal sa vezi ca sa cresti in timp pretul....

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  DIANA81 Mier Ian 23, 2013 1:35 am

mami_de_gemeni a scris:Eu mi-as incerca norocul cu jachetele crosetate pe Ebay, la mica publicitate. As cere un 15 euro +taxele de trimitere.
prea putin ...gandestete ca din aia si ebay isi trage ''cotizatia''...eu fara 25 de euro bucata nu le-as da lol! lol! ca nu e ca in romania ca vinzi caciula cu 2 lei....in afara e apreciat handmade-ul
DIANA81
DIANA81
Ambasador.
Ambasador.

Mesaje : 1878
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 42
Localizare : terra :)

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  DIANA81 Mier Ian 23, 2013 1:37 am

kaaraa a scris:eu am reusit sa vind prima data o fustita din aia creata fara sa zic un pret ..am primit pe ea 10 eur pentru ca erau vecini si vazusera cind lucram,,,,,,,,,abia duminia am vazut si eu primi bani seriosi pe 5 din salurile mele.........le.a luat cineva pentru magazin.....sincer mi.e si frica sa merg sa vad cu cit le vinde................fata de cit am luat eu pe ele ...........
eu zic sa lucrezi sa castigi si tu ceva,nu pe bogdaproste..nu se fac compromisuri,tu il dai cu 15 euro si aia le vinde cu 100 :!$: :!#:
eu pe un sal si o etola am primit 150 euro :#): :#):
DIANA81
DIANA81
Ambasador.
Ambasador.

Mesaje : 1878
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 42
Localizare : terra :)

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  kaaraa Mier Ian 23, 2013 1:39 am

sa va zic fetelor am cerut 27 pe bucata si atit am primit...............nici macar nu s.a uitat bine la ele .......cred ca daca le faceam un ochi pe fata unu pe dos tot atita primeam
kaaraa
kaaraa
Maestru
Maestru

Mesaje : 936
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 55

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  DIANA81 Mier Ian 23, 2013 1:44 am

nu te supara ca-ti zic dar eu le puneam pres la baie si nu le dadeam la banii astia....iete-asa dea naibii.....da-ti seama ca te-a prostit in fata...ata,manodopera,tehnica......
nu va subestimati fetelor si nu lucrati pe bani de nimik sa se ingrase altii pe spinarea voastra!!
DIANA81
DIANA81
Ambasador.
Ambasador.

Mesaje : 1878
Data de inscriere : 15/01/2013
Varsta : 42
Localizare : terra :)

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  ildi Mier Ian 23, 2013 2:00 am

eu am dat 2 saluri la 50 euro bucata...si mi-e prietena,cu atza mea,dar aia m-acostat vreo 10 euro,de la alize....dar lucrez pe ele,voi stiti,3 zile pe rupte,daca nu,1 saptamina..sa-mi fie cu iertare...
ildi
ildi
administrator

Mesaje : 10146
Data de inscriere : 12/01/2013
Localizare : italia-livorno, cu inima in timisoara

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  kaaraa Mier Ian 23, 2013 2:13 am

eu am calculat ata 200 de grame fiecare deci 7 euro......restul...............nush ce sa zic,,,,,,,,,,e prima vinzare ........cred ca o sa merg sa vad pretul la magazin
kaaraa
kaaraa
Maestru
Maestru

Mesaje : 936
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 55

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  ildi Mier Ian 23, 2013 2:28 am

eu zic minim 30 de euro ptr manopera si e putin si asta...doar stii...
ildi
ildi
administrator

Mesaje : 10146
Data de inscriere : 12/01/2013
Localizare : italia-livorno, cu inima in timisoara

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  kaaraa Mier Ian 23, 2013 2:59 am

stiu ildi durerile de miini ,de spate,ochii cit cepele la scheme si mai stiu ............ca da ai mare dreptate,mai ales ca pe aici in vreo 3 orase din zona nu am vazut nimik care sa fie de mina lucrat,,,,,,,,,,,aii se poarta rau saluri dar din comert,mai ales cind au fieste{astia le au rau cu fiestele toata ziua buna ziua fiesta}sarbatoare
kaaraa
kaaraa
Maestru
Maestru

Mesaje : 936
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 55

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  ildi Mier Ian 23, 2013 3:16 am

pe net...fire cite vrei si frumoase..ai link-uri...
ildi
ildi
administrator

Mesaje : 10146
Data de inscriere : 12/01/2013
Localizare : italia-livorno, cu inima in timisoara

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Carmen Mier Ian 23, 2013 5:02 am

Si eu mi-am incercat norocul pe facebook,dar nu am vandut nimic,dar vad ca unele fete chiar au comenzi...

Carmen
Maestru
Maestru

Mesaje : 797
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 41

http://www.miculaiciuc-carmenita.blogspot.ro/

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Mier Ian 23, 2013 5:35 am

Si eu am postat pe FB si nimik! Cred ca unele se lauda. Si mai stiu persoane pe FB si nu au primit comenzi. Sigu e greu in Ro cind pot lua de la chinezi ......lucruri comune!??? Dar sper....

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Vizitator Joi Ian 24, 2013 5:35 am

eu ce sa zic, am comenzi pe facebook de nu reusesc sa le fac, acum am pana la sfarsitul lui februarie si m-ai am si un magazin de copii din oras unde duc sa imi vanda lucruri. si chiar vinde.la inceput nici eu nu avemam decat una la 3 luni dar acum am frecvent.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  claud160 Joi Ian 24, 2013 5:50 am

zi-ne si noua cum ai facuit mihaela lol!
claud160
claud160
Avansat.
Avansat.

Mesaje : 235
Data de inscriere : 14/01/2013
Localizare : U.K.

https://www.facebook.com/pages/Handmade-Crochet/123529184471459

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  gabyta Joi Ian 24, 2013 7:34 am

ildi a scris:eu am dat 2 saluri la 50 euro bucata...si mi-e prietena,cu atza mea,dar aia m-acostat vreo 10 euro,de la alize....dar lucrez pe ele,voi stiti,3 zile pe rupte,daca nu,1 saptamina..sa-mi fie cu iertare...
Asa este ildi lucrul manual nu este apreciat la ora de al plati ,,toate zic,,vai ce frumos,,,,si eu vreau,,, dar daca le spui un pret le cade fata,,se desumfla imediat.. :#(: ..eu de aceea nu vreau sa fac ptr vanzare,,as avea clientela..mai ales in iarna asta de la gradinita si scoala copiilor.,mamici doritoare de seturi,saluri,,ca astia poarta salurile asa mari rasucite dupa gat,,dar nu m-am legat la cap,,,iar decat sa fac un lucru pe degeaba mai bine fac cu drag si il dau cadou.....Nu se merita,,vorbesc de tricotaje care merg mult mai incet ca si crosetatul in marea parte.
:@&:
gabyta
gabyta
Maestru
Maestru

Mesaje : 620
Data de inscriere : 13/01/2013
Varsta : 50
Localizare : Spania (Toledo) Romania (Sebes)

Sus In jos

Unde vindeti lucrusoarele facute de voi?? Empty Re: Unde vindeti lucrusoarele facute de voi??

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum